Logo investition bbd0f20dc2e0f75e6cfac4a53a2e7704cfc11419a12049d39b963b83893c5807

 

Opis inwestycji

Wizka osiedle 30b2d294c9697c18ca22693edcbf51cbc8fc4a5a67ca35a79a93ec36a0a321cd

Cenisz naturę, ciszę i spokój? Trafiłeś idealnie. Nowoczesne, stylowe i komfortowe, kameralne osiedle w sąsiedztwie zieleni to doskonałe miejsce dla wygodnego rodzinnego życia. Powstające Osiedle Zacisze Tuchowskie znajduje się na Woli Duchackiej, obszarze Krakowa wchodzącym w skład Dzielnicy XI Podgórza Duchackiego.  Aktualnie powstaje tutaj  inspirująca architektura, która  doskonale współgra z okolicą. Priorytetem przy projektowaniu tego osiedla była wygoda, ekologia, czystość i życie w harmonii z naturą. W sąsiedztwie znajduje się kilka przedszkoli, szkół sklepów, centrów handlowych, ośrodków zdrowia oraz kościół. Okolica obfituje w strefy rekreacji, boiska sportowe, pływalnie, siłownię i korty tenisowe. Położenie osiedla zapewnią sprawną, rozwiniętą sieć komunikacji miejskiej, co pozwala bardzo szybko i wygodnie dostać się  do centrum miasta  oraz do obwodnicy Krakowa. W sąsiedztwie znajdują się: szybki tramwaj, liczne linie autobusowe, węzeł autostradowy A4, komfortowy wyjazd w kierunku Zakopanego, Tarnowa i Katowic.

Osiedle zachwyca nowoczesną architekturą, elegancją i wysoką estetyką. Dla Państwa komfortu wszystkie budynki wyposażone są windy, akustyczne, antywłamaniowe i ognioodporne drzwi wejściowe oraz wysokiej jakości stolarkę okienną. Znajdują się w bezpiecznej, spokojnej okolicy, na ogrodzonym terenie z niezależnym wjazdem.

Układ osiedla Zacisze Tuchowskie został tak zaprojektowany, aby stworzyć bezpieczną, zamkniętą i prywatną przestrzeń dla jego mieszkańców. Dopełnieniem kompozycji urbanistycznej jest mała architektura, liczne ciągi piesze, ławki, plac zabaw dla dzieci oraz strefa rekreacji. Wszystko to ma służyć integracji i poprawie życia  mieszkańców oraz pozytywnie wpłynąć na rozwój kultury fizycznej i społecznej wśród dzieci i młodzieży.  

Jeśli chcesz poczuć smak Krakowa, poznać jego klimat, historię i tradycję zamieszkaj z nami, bo my budujemy z myślą o Tobie i Twoim bezpieczeństwie. Pamiętaj - „To nie sztuka wybudować nowy dom, sztuka sprawić by miał w sobie duszę.” Zacisze Tuchowskie to oaza spokoju, gdzie poczujesz się zrelaksowany...